РЕБРЕНДИНГ

ПЕДАГОГІЧНИЙ МУЗЕЙ УКРАЇНИ

Метою музею було говорити однією мовою зі своєю аудиторією та бути інформаційно-надихаючим джерелом.


Освіта починається з комунікації, тому, після перевтілення з нашою допомогою, Педагогічний музей України модернізує себе та переходить в еру диджиталізації з оновленим візуальним оформленням і новими ідеями

1912 рік заснування
Музей працював як великий науково-методичний центр Київського навчального округу.
Діяльність Педагогічного музею почалася з лекцій для викладачів початкових, середніх навчальних закладів, вихованців вчительського інституту та вчительської семінарії.
2021 рік диджиталізації
Ми змінюємо та відкриваємо нові кордони в погляді на історичні речі.
Як агентство стратегічного маркетингу ми знаємо, що комунікація має декілька інструментів — «слово» та «образ». Ребрендинг музею — це зображення нових смислів, оновлене обличчя сучасної педагогіки.
І нехай музей — це лише будівля, проте барви знань і нові формати — це спосіб говорити однією мовою з молодим поколінням, можливість і наша соціальна відповідальність створити доступність знань та інтерес до них.

Stasy Passion — агентство стратегічного маркетингу, яке розвиває кластер послуг і сервісів для розвитку українського бізнесу. Команда наших спеціалістів створює дизайн-проєкти, що дозволяють оновити комунікацію та відповідати викликам сучасності.
Ребрендинг Педагогічного Музею України
Робота з такими важливими соціальними інституціями, як музеї, зокрема і з Педагогічним музеєм України, є надзвичайно відповідальною, адже айдентика та стиль не лише просувають бренд, а і створюють смисли й образи, які впливають на суспільство.

Stasy Passion — агентство, якому вдалося побачити нас по-новому та переосмислити не просто стиль, а усю нашу комунікацію, а головне — вплинути на стратегію розвитку музею.

Нас вразила увага до соціально важливих ініціатив, прагнення допомогти. Ми відчули пристрасть людей у професії, їхню фаховість. Я був радий простоті й виразності думки, яка дала змогу покласти в основу дизайну й засобів комунікації звичайні, буденні, але важливі для нас речі. Водночас вони з повагою та з увагою поставилися до нашої історії та відкрили новий сучасний погляд для молоді!

На нашу думку, це буде прийнято суспільством і підтримано не лише педагогами, освітянами, але й молодим поколінням — учнями та студентами!
Олександр Міхно, директор Педагогічного музею України
Made on
Tilda