DICTUM MAGAZINE

Корпоративний журнал — це досить традиційний спосіб комунікації, а в часи диджиталізації він вдало замінює друк брошур і зайвої поліграфії. Таке видання є гарним способом передати всі перемоги та досягнення компанії, презентувати експертність і розповісти про успішні кейси.
Завдання проєкту:
Створити номер, в якому ми покажемо всі здобутки компанії Dictum у 2020 році та до створення якого долучимо партнерів і клієнтів компанії. Друковане видання має доповнювати зустрічі юристів із клієнтами та розповсюджуватися через партнерські організації та компанії.
Яке рішення було запропоновано:
Ми розробили номер, концепцією якого стало розкриття історії податкових ініціатив компанії. Хедлайнером випуску став захід "The Big Tax Talks — податкову конференцію для бізнесу", який провела Юридична компанія Dictum. Ми обробили тексти статей і літературно відредагували інтерв'ю.

У кожного з учасників заходу Світлана Мороз взяла інтерв'ю, яке продовжувало їхній виступ. Експерти поділилися практичними секретами, лайфхаками з вирішення податкових питань і досвідом з власного життя.

Додатково випуск журналу включає спеціалізовані інтерв'ю в рамках проєкту компанії "Dictum_Talks" з власниками та топменеджерами компаній-клієнтів — Едуардом Вайнорісом, СЕО та Co-Owner імпортера сиропів й обладнання для бару ProBar і Катериною Тімакіною, власницею магазину-ательє ділового одягу KT Suits & Services, а партнером номеру стала ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу».

Для залучення уваги читачів ми розробили юридичний кросворд, призом в якому стала колекція срібних монет, що була створена Світланою Мороз, керуючим партнером Юридичної компанії Dictum, спільно з Юрієм Манько, власником ювелірного бренду Manko Jewelry, у рамках проєкту компанії «купуйусвоїх».
Візуалізація сторінок з темою випуску «The Big Tax Talks — податкова конференція для бізнесу»
Візуалізація сторінки з інтерв'ю з Катериною Тімакіною, власницею магазину-ательє ділового одягу KT Suits & Services
Візуалізація сторінки з інтерв'ю з Едуардом Вайнорісом, СЕО
та Co-Owner імпортера сиропів й обладнання для бару ProBar
Візуалізація сторінки з інтерв'ю з Русланом Солнцевим, аудитором, старшим партнером компанії Auditor GROUP
Розроблення стилю та дизайн-оформлення:
Для розроблення дизайну журналу ми використовували корпоративні кольори та стиль компанії.
Обкладинка включає теми випуску, а зі зворотного боку — ми розмістили банер партнерів журналу ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу».

Як використовується видання?
Ми створили Telegram-канал про журнал Dictum Magazine, де учасники можуть завантажити випуск.

Упродовж тижня ми публікуємо новини з окремими статтями та інтерв'ю з власниками та топменеджерами бізнесу, податковими експертами, юристами.
Друковане видання розповсюджується серед клієнтів і партнерів Dictum, під час зустрічей в офісі Dictum і через партнерську мережу ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу».
Приєднатися до Telegram-каналу
Dictum Magazine — проєкт, завдяки якому ми будуємо неформальні комунікації з нашими клієнтами і партнерами. Це не просто журнал - це приклад того, як можна створювати спільно з клієнтами цікавий контент і інтегрувати їх в маркетингові проекти.

Спасибі Stasy Passion за підтримку нашої ініціативи та повний супровід підготовки нашого спеціального випуску!
Світлана Мороз, Керуючий партнер Dictum
Made on
Tilda